Navigace

Obsah

Garden Food Festiva

fFestival dobrého jídla a pití už zase zavítá do Ostravy! Černá louka se promění na zónu chutí. Ano, nebude to velké jako minulé roky, ale bude to opravdu chutné! Poprvé do Ostravy zavítá Lukáš Neckář se svým vege Colour Sushi. S sebou si můžete odnést Gourmet Popcorn, který vás nadchne svou lehkostí. Až z Třebíče dorazí Caravan Bar nebo Pražské Café LaFamilia. Nebude chybět ani David Valíček se svým FoodAtelierem. Opravdu skvělé dobroty ochutnáte od MeatArtu. Vaše děti se mohou vyřádit na skákacím hradě. Těšíme se na Vás.

Datum konání: 20. 9. 2020 začátek od 10:00, délka 8 hodin

Místo konání: Černá louka, Černá louka 3235, Moravská Ostrava, Ostrava

Typ akce: gastronomie - ostatní

Organizátor: Neuvedeno

Doba trvání: 8 hodin

Poznámka: VSTUP ZDARMA

Zdroj: Město Hradec nad Moravicí

f

Letošní ročník bude opravdu jiný. Čeká vás spousta novinek:

§  Nové místo konání akce – Černá louka se nachází v samotném centru města Ostrava a tvoří ji rozsáhlé pozemky s možností posezení na lavičkách či vlastní dece. V blízkosti je dětské hřiště, malé sportoviště pro kondiční cvičení a nábřeží klidné řeky Ostravice.

§  Návštěvníci neplatí vstupné na osobu. Nově si zakoupí náramek s čipem, který budou využívat k bezkontaktní platbě NFCtron na všech prodejních místech Garden Food Festivalu. Počet čipů není omezen na množství osob, tzn. půjde-li rodina o 5 lidech, tak si může zakoupit pouze 1 čip! Cena náramku s čipem je 90 Kč.

§  Vracení financí je možné pouze elektronicky nikoli na místě, jak to bylo možné minulé ročníky. Kredit se vrací přes elektronickou účtenku, na kterou se každý návštěvník dostane z informačního papíru, který obdrží při prvním dobití. Vracení zbylých financí je možné po dobu 14ti dnů od skončení akce. Detailní informace ohledně vracení financí na: https://point.nfctron.com/

§   Nový prozákaznický koncept a organizační tým, který poslouchá vaše nápady a podnět


Opatření proti šíření COVIDu-19
› akce se koná na čerstvém vzduchu pod širým nebem
› na místě je dostatek prostoru a není nutné se tlačit
› na místě budou dezinfekční prostředky určené k vašemu použití
› platit budete bezkontaktně formou čipu se systémem NFCtron
› rozvolnění plochy se stánky (rozestupy jak pro stánkaře i návštěvníky)
 
Akce se koná ve spolupráci s organizacemi Černá louka s.r.o., agenturou Czech Tourism, Vinařským fondem ČR, prodejci Gorenje a Hobby Chef, hudebním klubem Barrák music club a za mediální podpory TV Nova a portálu kudyznudy.cz.
 

 


Vytvořeno: 14. 9. 2020
Poslední aktualizace: 14. 9. 2020 10:49