Navigace

Obsah

Strašidlo cantervillské

fDivadelní komedie a známý příběh Oscara Wilda Strašidlo cantervillské zavítá v rámci uměleckého turné po moravských a českých zámcích na Státní zámek Hradec nad Moravicí. Pod širým nebem uvidíte v režii Jaroslava Kříže živé strašidlo a v hlavních rolích: Martina Zounara, Báru Štěpánovou, Martina Poštu, Hanku Sršňovou, Lukáše Tomana Paclta, Dorotu Paulik, vokální trio Přelet M.S. a další. Předprodej vstupenek: www.ticketlive.cz a na pokladně zámku v otevírací době denně 9-12, 12.30-17h. A kdo se bojí, nesmí na strašidlo!

Datum konání: 16. 7. 2020 začátek od 21:00, délka 90 minut

Místo konání: Zámek Hradec nad Moravicí, malý sál Červeného zámku

Typ akce: divadlo

Organizátor: Neuvedeno

Doba trvání: 90 minut

Plné vstupné: 490 Kč

Poznámka: na místě 590,- Kč

Zdroj: Město Hradec nad Moravicí

Režisér Městského Hálkova divadla v Nymburce, Jaroslav Kříž, si vzal sa své oživit veselý a do jisté míry i napínavý příběh Oscara Wilda, Strašidlo cantervillské. Známý příběh, se známými herci a opravdovým strašidlem, je motto známé a v českých zemích oblíbené divadelní hry, která se dočkala také filmové verze s Jiřinou Bohdalovou a Jiřím Bartoškou ještě v roce 1989.

Hodnotné obsazení rolí je na programu i v této velmi atraktivní letní divadelní tour pod širým nebem.

Předprodej vstupenek je plánován v sítích ticketingových společností. Vstupenky na představení bude možné zakoupit po dohodě i přímo na pokladnách jednotlivých hradů a zámků a také v příslušných turistických informačních centrech.

Předprodej vstupnek ZDE

Více informací na webu: https://www.strasidlonazamku.cz/

f


Vytvořeno: 10. 6. 2020
Poslední aktualizace: 9. 7. 2020 11:35