Navigace

Obsah

Kino Panorama Klimkovice

 

Akce

Omezit výpis akcí na


Datum konání: calendar calendar

logo
3. 3. 2019 začátek od 18:00
Místo konání: Kino Panorama Klimkovice
Komedie o ženách, které se nebojí vyběhnout štěstí naproti. S běháním je to úplně stejné jako v životě. Důležité je vydržet a nevzdávat se. Hrají Zlata Adamovská, Tereza Kostková, Veronika Khek Kubařová, Jenovefa Boková, Ondřej Vetchý, Vlad. Polívka, Martin Hofmann.
ČR, 100 minut, vstupné: 130,- Kč
celý text

logo
10. 3. 2019 začátek od 18:00
Místo konání: Kino Panorama Klimkovice
Snímek se odehrává v devadesátých létech dvacátého století a je tak zcela novým dobrodružstvím z dosud neviděného období filmového světa Marvel. Film sleduje Carol Denversovou, ze které se stala jedna z nejmocnějších superhrdinek světa. Akční, dobrodružný, sci-fi, fantastický.
USA, 130 minut, vstupné: 130,-Kč, děti 110,-Kč
celý text

logo
13. 3. 2019 začátek od 18:00
Místo konání: Kino Panorama Klimkovice
FILM PRO NÁROČNÉHO DIVÁKA
Dvě výjimečné ženy ve sporu o jeden trůn. Taková kombinace nemůže nikdy dopadnout dobře.
Na tři Oscary nominovaná Saoirse Ronan v titulní roli ve snímku Marie, královna skotská. Drama, historický.
Velká Británie, USA, 125 minut, nevhodný do 15 let, vstupné: 100,-Kč, senioři 60,-Kč.
celý text

logo
17. 3. 2019 začátek od 16:00
Místo konání: Kino Panorama Klimkovice
Mladý Viking Škyťák a drak Bezzubka se vracejí v pokračování úspěšné dobrodružné animované série. Rodinný.
USA, 105 minut, české znění, vstupné: 120,-Kč, děti 100,-Kč.
celý text

logo
17. 3. 2019 začátek od 18:00
Místo konání: Kino Panorama Klimkovice
Film podle slavného románu britského spisovatele Simona Mawera. Mimořádný milostný příběh inspirovaný dramatickými událostmi 20.století i zrodem ikonického architektonického skvostu - brněnské vily TUGENDHAT.
V hlavních rolích se objeví řada zahraničních i domácích hvězd jako Carice Van Houten, Hanna Alstrom, Claes Bang, Karel Roden, Vladimír Polívka, Martin Hofmann, Karel Dobrý, Zuzana Fialová, aj.
ČR, Slovensko, 110 minut, nevhodný do 12 let, vstupné: 130,-Kč
celý text

logo
24. 3. 2019 začátek od 18:00
Místo konání: Kino Panorama Klimkovice
Jak nejlépe přivítat jaro ? Romantickou komedií Karla Janáka. Na lov se vydává Ester Geislerová. Lovenými jsou Jakub Prachař, Martin Pisařík či Jaroslav Plesl. V dalších rolích uvidíte Veroniku Žilkovou, Ondřeje Malého, Janu Švandovou, aj.
ČR, 105 minut, vstupné: 120,-Kč.
celý text

#
19. 11. 2018 - 25. 2. 2019 začátek od 11:30
Místo konání: Kino Panorama Klimkovice

Město Klimkovice získalo další dotaci na rekonstrukci našeho kina! Po úspěšném zvládnutí všech změn, které v loňském roce proběhly v promítací kabině a na jevišti, se tentokrát se bude jednat o hlediště.
Každý krok byl pečlivě zvážen a výsledkem cca roční přípravy by měla být výměna podlahové krytiny, očalounění sedadel (pouze sedáku a opěráku), seřízení a renovace stávajících sedadel.

Město Klimkovice jako majitel a provozovatel budovy má stále podmínku zachovat při jakýchkoli úpravách interiér v co možná neměnné podobě. Budova či její vybavení sice nejsou památkově chráněny, přesto při jakýchkoli rozhodnutích konzultujeme své kroky s odborníky. Pracovnice památkového úřadu v Ostravě si nejvíce považují zachovalého rázu celé budovy, který dodnes vypovídá o době jejího vzniku (1932) i drobných detailů zachovaných v interiéru, které možná neškolené oko ani nepostřehne. V roce 1958 byl původně Dělnický dům přestavěn na kino a tento dnes 60letý interiér našemu kinu dodává jeho osobitý ráz, vůni a kouzlo. Úpravy, ke kterým se dnes schyluje, jsou konzultovány dále s designéry a podle jejich návrhu vznikne nové (předpokládáme spíše jen lehce pozměněné) hlediště.

Přijďte si proto naposledy užít rozvrzaných studených sedadel a prošlapaného koberce či linolea. V listopadu hrajeme už čtyři dny po premiéře zbrusu nový český film Ten, kdo tě miloval a kouzelnickou novinku z pera J. K. Rowlingové. Další návštěvu si naplánujte až na 26. 2. 2019, kdy Vás v novém interiéru přivítáme divadelní komedií Jaroslava Sypala Kšanda.

Držte nám palce :-)
celý text