Navigace

Obsah

OPRAVDOVÉ VÁNOCE: zpomal a vychutnej si vánoční atmosféru

Opravdové Vánoce Opět po roce, jsou tady Vánoce! A to znamená jediné - že už 3 roky jsme tady s vámi a den, co den vám připravujeme s úsměvem to nejlepší kafíčko v okolí. Zkrátka a jednoduše, kavárna COOLNA slaví narozeniny!

Datum konání: 16. 12. 2023 začátek od 14:00

Místo konání: Bílovec - Zámek Bílovec, Zámecká, Bílovec

Typ akce: trhy, výstavy, veletrhy

Organizátor: Neuvedeno

A trojka, to už je magický věk, tak si to zaslouží něco kouzelného. Proto jsme se spojili s našim úžasným Kulturním centrem v Bílovci a společně pro vás chystáme Opravdové Vánoce. Takové ty Vánoce, o kterých všichni vnitřně toužíme a sníme. Ty Vánoce, kdy se zastaví čas, všechny problémy zmizí a všichni si užíváme to, že můžeme popíjet svařáček se svými blízkými. 

Ale nebudeme na to sami! 
Oslovili jsme lokální tvůrce a prodejce a pro všechny opozdilce, ale i ty, kteří hledají originální dárek pod stromeček budeme mít kopu neotřelých a krásných kousků k zakoupení. Těšit se můžete i na bohaté občerstvení.

A protože na Vánoce mají být všichni spolu, mysleli jsme i na naše nejmenší. V tento kouzelný den se pro naše děti zdarma v teple muzea otevírá brána do dílničky pana Perníčka a nádherné výstavy našich skřítků Picmochů a dětskou střítkovskou diskotéku.

Přijďte s námi zpomalit, naladit se na vánoční atmosféru a oslavit třetí narozeniny COOLNY. Těšíme se na všechny v sobotu 16. prosince na nádvoří zámku a muzeu v Bílovci. 


Vytvořeno: 7. 12. 2023
Poslední aktualizace: 7. 12. 2023 08:58